روبان

کلینیک مجازی تخصصی بیماری های پستان

مشاوره جدید ورود به سامانه

2000
مشاوره
درباره روبان

برای اینکه پاسخ سؤالات، دغدغه‌ها و مشکلاتتان را در حوزه سرطان پستان دریافت کنید دیگر نیازی به مراجعه حضوری، صرف وقت زیاد و منتظر ماندن‌های طولانی نیست، کلینیک روبان این مشکل را مرتفع کرده و منتخبی از بهترین و با تجربه ترین متخصصین را در این حوزه را گرد هم آورده است. فقط کافی است در سایت ثبت نام کرده و اولین درخواست مشاوره خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالتان پاسخ دهند.

 

کلینیک بیماری‌های پستان روبان با بهره گیری از پزشکان متخصص به صورت متمرکز بر بیماری‌های مرتبط با سرطان و به طور اخص، سرطان پستان راه اندازی شده است و خدمات مشاوره‌ای ارائه می‌دهد.

 شما از هر نقطهٔ ایران و یا خارج از کشور می‌توانید از خدمات مشاورهٔ تخصصی روبان استفاده کنید و خیالتان راحت باشد که از خبره‌ترین پزشکان این حوزه و به صورت کاملاً محرمانه و خصوصی مشاوره دریافت می‌کنید. متخصصین روبان توسط سوپروایزرها، از اساتید و پزشکان متخصص و فوق تخصص در دانشگاه‌ها و بیمارستان‌های داخل و خارج از کشور انتخاب و تأیید شده‌اند.

پزشکان مشاورِ روبان دارای تخصص‌های جراحی، رادیولوژی و تصویربرداری، پاتولوژی، زنان، ژنتیک، پزشکی هسته‌ای، مدیکال انکولوژی، رادیوتراپی انکولوژی، لنفادم، مشاوره و روانشناسی هستند. تجمیع این تخصص‌ها به شما کمک می‌کند هیچ دغدغه‌ای برایتان باقی نماند و بتوانید از ابعاد مختلف مشکلتان را مورد بررسی قرار داده و پاسخ مقتضی را از متخصصین دریافت کنید.

 

نحوه استفاده از سامانه روبان، به اینصورت است که با ثبت نام در سیستم و سپس ورود به اکانت کاربری خود، به سادگی با انتخاب تخصص و پزشک مورد نظر سوالتان را بپرسید.

در این سامانه می‌توانید با یکبار آپلود مدارک پزشکی خود و تشکیل پرونده، با استفاده از بخش کمیسیون پزشکی، نظرات چند پزشک متخصص در حوزه‌های مختلف را به صورت همزمان دریافت کنید.

لازم به ذکر است مشاوره‌های تخصصی روبان به هیچ عنوان جایگزین ویزیت حضوری پزشک و سیر مراحل درمان نیست. این سامانه فقط در راستای پاسخ به سؤالات و رفع دغدغه‌های بیماران و خانواده‌هایشان راه اندازی شده است، به طوریکه بتوانند بدون صرف وقت و هزینه‌های گزاف از مشاورهٔ برجسته‌ترین متخصصین این حوزه هم استفاده کنند.

هزینه مشاوره اختصاصی با یک پزشک در سامانه روبان، مبلغ 50.000 تومان است .

 

در کلینیک روبان، در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید وارد پنل کاربری خودتان شوید و مشکل خود را با پزشک مورد نظر خود مطرح کرده و در کوتاهترین زمان، پاسخ پزشک را بگیرید.